Restrukturyzacje

Pomoc klientom w przypadku trudności finansowych poprzez zmianę warunków umowy

Restrukturyzacje

Masz długi firmowe lub jako osoba fizyczna? Grozi Ci niewypłacalność i w konsekwencji upadłość?

Odpowiedzią na Twoje problemy może być postępowanie restrukturyzacyjne, które ma zastosowanie zarówno w przypadku firm, jak i osób fizycznych. Jest to typ postępowania, które już od samego początku jego wdrożenia daje wymierne korzyści. Dzięki niemu Ty lub Twoje przedsiębiorstwo będziecie mogli dalej funkcjonować.

Postępowanie restrukturyzacyjne to najskuteczniejszy sposób na ochronę przed upadłością i postępowaniami egzekucyjnymi!

Postępowanie restrukturyzacyjne dodatkowo wyróżnia to, że dłużnik porozumiewa się ze wszystkimi wierzycielami jednocześnie, a nie z każdym z osobna. Dzięki wprowadzeniu planu układowego możesz liczyć na wiele udogodnień, m.in.: redukcję zadłużenia, umorzenie odsetek, wstrzymanie egzekucji czy uniemożliwienie wypowiadania kluczowych umów, np. umowy kredytowej, leasingowej, pożyczki, dzierżawy lub najmu.

Nie wiesz, jak to wygląda? Nie zostawimy Cię z tym samego! Specjalizujemy się w prawie restrukturyzacyjnym i zapewniamy pomoc prawną, dzięki której Ty i Twoja firma możecie liczyć na skuteczną pomoc. Uwaga – nie czekaj, im szybszy kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym, tym większe szanse na uratowanie firmy!

Przejdźmy przez to razem!

Zainteresowany?

Zostaw namiar – oddzwonimy!