Bądźmy w kontakcie

Zostaw namiary – oddzwonimy do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Zbigniew Budziak Eksperci Finansowi oraz przez podmioty trzecie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Chętnie odpowiemy na Wasze pytania czy też wątpliwości.

Możesz skontaktować się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: możesz skorzystać z powyższego formularza, możesz wysłać nam wiadomość e-mail lub skontaktować się z nami telefonicznie. Niezależenie od tego z jakiego kanału skorzystasz – czekamy na Twój ruch!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w dni powszednie od godziny 9 do 17

ul. Klonowa 5/4, 72-300 Gryfice

Nasz zespół

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zbigniew Budziak
Zbigniew BudziakEkspert finansowy
602 393 369
zbigniew@benobudziak.pl
Justyna Budziak
Justyna BudziakEkspert ubezpieczeniowy
606 316 222
justynabudziak@wp.pl
Joanna Węclewska
Joanna WęclewskaEkspert ds. nieruchomości (licencja 801)
883 885 553
biuro@nieruchomoscinadrega.pl

Klienci o nas

Doskonała
Na podstawie 68 opinii
dawid daaw
dawid daaw
2024-02-27
Kredyt załatwiony bez stresu, szybko, z minimalnymi formalnościami. Wystarczy kilka podpisów i Pan Zbigniew wszystkim się zajmie. Wiele spraw można załatwić mailowo co jest ogromnym plusem, ponieważ dużo pracuje i mieszkam kilkadziesiąt km od Gryfic. Pan Zbigniew to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - zaangażowany i profesjonalny, odpowie na wszystkie pytania i przygotujee najlepszą ofertę . Oprócz świetnej oferty kredytowej w tym samym miejscu ubezpieczyłem swoją nieruchomość u Pani Justyny . Cieszę się z tej współpracy i z całego serca polecam . Pozdrawiam Dawid , Sandra i Wojti
Joanna B.
Joanna B.
2024-02-14
Dziękujemy panu Zbyszkowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i to w bardzo krótkim czasie. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, duża wiedza i cierpliwość to atuty tego doradcy. Załatwił wszystko za nas -( nawet notariusza) i dzięki temu szybko i bezstresowo przebrnęliśmy przez całą procedurę kredytową. Polecam i to bardzo.
tomek iwinski
tomek iwinski
2024-01-21
Bardzo dobry doradca finansowy. Pan Zbyszek posiada wysoki poziom wiedzy i profesjonalne podejście. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego kredytu. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam Pana Zbyszka!
Mar Row
Mar Row
2024-01-15
Polecam, znają się na robocie!
girlothello
girlothello
2023-11-28
Konkretnie. Pan Zbyszek potrafi zdziałać cuda. Nie poddaje się. Jest cel i go osiąga.
Łukasz Paguła
Łukasz Paguła
2023-11-27
Super obsługa, ekspresowo formalności serdecznie polecam. Pan Zbigniew dociągnął wszystko do końca, wspaniały kontakt z biurem
Wiktoria Charyton
Wiktoria Charyton
2023-11-06
Polecam serdecznie! ☺️
Anna Zalewska
Anna Zalewska
2023-09-05
Pan Zbyszek Budziak - fachowiec. Przy jego pomocy proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie. Człowiek bardzo mocno zaangażowany i pomocny. Potrafi znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Pomógł nam we wszystkich formalnościach. Bardzo dziękujemy za pomoc i bardzo mocno polecamy !!!!!
ARK ZZ
ARK ZZ
2023-09-04
Beno Budziak Eksperci Finansowi- kredyty, leasing , ubezpieczenia to najbardziej profesjonalna i rzetelna firma w naszej okolicy. Swoim doświadczeniem i wiarygodnością chętnie służą pomocą. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji znajduje się osoba , która się do nich zgłosza. Z całą stanowczością mogę się pod tym zgodzić , ponieważ niejednokrotnie korzystałem z ich usług ( ponad 15 lat ) . I wiem że mogę na nich polegać. Nawet jeśli nie zawsze jest to odpowiedz jakiej się spodziewałem , to zawsze chętnie udzielą wskazówek , rad i dobrych podpowiedzi. Wielu moich Znajomych , którzy również skorzystali z Ich usług , było bardzo zadowolonych. To zadowolenie przekłada się na to , iż po raz kolejny korzystają z usług wyżej wymienionej firmy. I ja sam , jak już wspomniałem też z Niej korzystam. Dlatego też uważam , że jest to firma godna zaufania , jak najbardziej rzetelna i profesjonalna. Właśnie dlatego polecam i będę polecał Ich usługi. Ps. Pragnąłbym również dodać , że w ostatnim czasie też korzystałem z Ich pomocy przy finansowaniu mojego najnowszego nabytku... BMW X4. Chciałbym zauważyć , że jak zawsze , załatwianie formalności poszło niewiarygodnie szybko i sprawnie dlatego już mogę się cieszyć jazdą taką bryczką.